Modern Apartment In The Heart Of The City

  • Wi-Fi
  • Дитячий ігровий майданчик
  • Кондиціонер
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Мечеть Нур-Астана розташований на відстані 2.7 км від Modern Apartment In The Heart Of The City Nur-Sultan (Astana), а Байтерек - на відстані 10 хвилин їзди машиною.

В апартаментах є повністю обладнана кухня, що ідеально підходить для гостей, які бажають самостійно готувати їжу.

Акорда також знаходиться на відстані 3.6 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Modern Apartment In The Heart Of The City Астана
Apartment In The Heart Of The Capital
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartment In The Heart Of The Capital

88 м від помешкання
Shabyt-1
Ціна лише для моб. пристроїв

Shabyt-1

10
Чудово 2 відгуки
130 м від помешкання
USD 39 USD 35
за ніч
ЖК Grand Turan Comfort
Ціна лише для моб. пристроїв

ЖК Grand Turan Comfort

8.5
Відмінно 12 відгуків
140 м від помешкання
USD 40 USD 36
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Магазини/ комерційні послуги

    Для дітей

    • Дитячий ігровий майданчик

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 12:00
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в Modern Apartment In The Heart Of The City?
      Так, у Modern Apartment In The Heart Of The City дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Квартира Modern Apartment In The Heart Of The City розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Astana розташований в межах 20 хвилин їзди автомобілем від квартири Modern Apartment In The Heart Of The City.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Modern Apartment In The Heart Of The City Астана

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити